diely, zametač, mestský, katalóg, kompatibilný sacia kefa, ulice, hydraulické, pneumatické,

Máme potrebné náhradné diely k udržaniu alebo mestskej zametací vždy pripravený

!

Ponúkame katalóg odkazov podporovaná pre mestské zametacie stroje najväčších v Európe, je výsledkom viac ako desať rokov výskumu a vývoja, aby poskytovali najvyššej kvality dielov okamžite.

V našom katalógu nájdete tisíce odkazov kompatibilné so cestnej zametač. Ak chcete nájsť stačí kliknúť na značku vášho zametacieho stroja a odvezie Vás na konkrétny katalógu.

V rámci nej pohybovať medzi rôznymi skupinami náhradných dielov, hydraulických čerpadiel a motorov, hydrauliky, pneumatiky, elektronika, podvozky prvky, kefy, gumové tesnenie, sacie a skrátka všetkých prvkov potrebných pre udržanie svojej zametacie stroje ulica vždy pripravený.

Táto časť podrobne popisuje jednotlivé časti, ktoré ponúkame, sú kompatibilné so značkami ako Faunov, Bucher, Schorling, Johnston, Brock, Ravo, Scarab, MADVAC, Schmidt a mnoho ďalších vodcov v segmente mestských čistenia.

Nezabudnite, že náš tovar je neustále aktualizovaný o nové referencie.

Nemožno nájsť na týchto stránkach, ktoré potrebujete, kontaktujte nás telefonicky +34 968 676912 (v inglíés alebo španielčina) alebo e-mailom info@teclimur.com nájsť správny diel.

Udržujte svoj ​​vozový park o ekonomicky, rýchlo a ľahko je náš cieľ.