Náhradné diely pre municipal pevné odpadu TKO zhutnenia vozidlá

Máme náhradné diely potrebné na udržanie jej pevný odpad Kompaktor sběratel vždy poukázať

!

Ponúkame vám Katalóg náhradných dielov kompatibilný kompaktory odpadu rozsiahlejšie v Európe, výsledkom viac ako jedno desaťročie výskumu a vývoja, poskytnúť maximálnu kvalitu diely okamžite.

V našom katalógu nájdete tisíce odkazov v súlade so svojím recolector-compactador garbage truck. Nájsť, kliknite na značku vášho lisu a riadiť vás na konkrétny katalóg.

V rámci bude plaviť medzi skupinami náhradných dielov, hydraulické čerpadlá, hydraulické, pneumatické, elektronické, prvky pre podvozok a Stručne povedané, všetky prvky potrebné na udržanie vášho zhutňovacie zariadenia vždy pripravený.

V tejto sekcii nájdete podrobné informácie o rôznych náhradných dielov ponúkame kompatibilný s značiek ako Geesink, Faun, Haller, Zoller, Schörling, Terberg, AMS, Semat, WBO, HN Schörling, Faun Grange, Kiggen, Farid a mnoho ďalších, lídrami v segmente mestských čistenia.

Nezabudnite, že náš katalóg je neustále aktualizovaná s nové odkazy.

Ak ste nenašli na týchto stránkach, čo potrebujete, prosím neváhajte a kontaktujte nás nájsť kus priamo v e-mailu: info@teclimur.com alebo telefonicky: + 34 968 676912 (v angličtine alebo španielčine).

Držať vášho mobilného parku o lacno, rýchlo a ľahko, je naším cieľom.