O

Máme skladom náhradné diely pre zametacie stroje a mestských compactor vozidlá k dispozícii

Čo je naším cieľom?

Poznáme Vaše zametače smetiarske vozidlá a nemôže prestať. Takže ponúkame efektívne a trvalé zásoby náhradných dielov, ktoré vám pomôžu zostať a robiť svoju prácu efektívne.

Všetky naše diely pre zametacie stroje a kvalitné vibračnými doskami sú vhodné, aby sa úroveň dopytu, ktoré ste požadovali a ktoré majú za následok najlepší výkon pre vašu spoločnosť.

Z nášho logistického centra priemyselnej základne Lorquí 2000 (Španielsko) zasielame denne do všetkých destinácií, obstarávať spoločnosti, ako je tá vaša kief potrebných k zvýšeniu produktivity.

Nestarajte sa o náklady na dopravu nákladov: Objem zásielok, ktoré robíme každý deň, môžeme ponúknuť konkurencieschopné ceny a predovšetkým rýchly a efektívny spôsob, ako vlastniť svoj materiál s veľkou pohotovosťou.

 

Ako vám môžeme pomôcť?

Už kompatibilné náhradné diely pre väčšinu zametacie stroje na hutnenie a systémoch používaných v mestskom prostredí, a to ako vo svojich súčasných modelov starý alebo prerušiť. Naša kompatibilný náhrada ponúkajú najlepšiu kvalitu / trvanie a cien na zvýšenie ziskovosti obsah.

Tieto časti budú vhodné pre väčšinu bežných aplikácií, ale môžu dokonca objednať na žiadosť inej konfigurácie, ako by vaša firma potrebuje.

Nechceme predávať jedinú objednávku, ale obsahujú veľa spokojných zákazníkov a udržiavať vzťah medzi našimi spoločnosťami na dlho.

Sme hrdí na to, dodávatelia vysoko cenených spoločností v odvetví upratovacích služieb.

Vyskúšajte nás a my vám radi Vás obslúžime.

 

Ste výrobca? Chceli by ste, že sme rozdali svoje výrobky?

Sme vždy záujem predstavovať nové položky do nášho produktového portfólia.

Ak chcete ponúknuť, že vaša spoločnosť vyrába a sú spojené s našej pôsobnosti, prosím, e-mailom a my Vám zhodnotiť svoje produkty info@teclimur.com.

 

My prispôsobiť vašim potrebám

Sme spoločnosť neustále vyvíja. Zaujímame sa o návrhy, ktoré vy, ako používateľ môžete opýtať. Dajte nám svoje návrhy na info@teclimur.com